Як голосують військові на передовій: опубліковано яскраві фото

Від місця голосування до окупованого Донецька всього п'ять кілометрів

Як голосують військові на передовій: опубліковано яскраві фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, як проходить голосування на виборах президента України на виборчій дільниці поблизу передової на Донбасі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Gazeta.ua.

Loading...

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

Від місця голосування до окупованого Донецька всього п’ять кілометрів. Деякі із захисників України поділилися своїми враженнями після голосування.

Боєць 24-ї бригади ім. короля Данила на ім’я Ілля сказав наступне:

«Я сам з Волинської області. З мого села воювали тільки двоє хлопців, я третій. Більшість моїх однолітків знаходяться за кордоном. Частина тих, що вдома – не голосують. Вони пасивне стадо, яке хоче змін, але нічого не робить для того, щоб ці зміни були. Після побаченого на війні, я зрозумів, що доля країни саме в моїх руках, руках і побратимів. Тому сьогодні прийшов на вибори, хоча з наших позицій сюди їхати дуже довго».

Колишній боєць “Правого сектора”, а нині контрактник 93-ї бригади “Холодний яр” по імені Андрій, житель Донецької області:

«У першому турі голосував за людину націоналістичного спрямування, тепер віддав свій голос просто за українця, який продовжує європейські реформи. Хоча вони просуваються надто низькими темпами. Я спілкуюся з родичами, які живуть в Макіївці, Донецьку. Тому частково володію ситуацією. Проти нас воює регулярна російська армія, якій допомагають зрадники, що донедавна мали українські паспорти і наше громадянство».

Гранатометник 93-ї бригади “Холодний яр” на ім’я Артем зовсім недавно був учасником бойового зіткнення:

«У мене сьогодні був бій вночі. Довелося трохи постріляти. Росіяни пробували по нас із важких гармат бити, ми перебили їм це бажання. Але прийти проголосувати – це ж неважко, правда? Я за Україну, навіть якщо їй зараз важко. Але разом, ми повинні перемогти московського агресора і продовжити реформи».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у порівнянні із першим туром виборів президента України (31 березня) під час голосування в другому турі на виборчих дільницях значно скоротилася кількість спостерігачів.

Джерело: Народна Правда