З’явилися свіжі дані щодо явки і порушень на виборах в Україні

Виборчі дільниці зачиняються о 20:00

З’явилися свіжі дані щодо явки і порушень на виборах в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія надала свіжі дані про явку виборців у другому турі президентських виборів в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, інформація розміщена на офіційному сайті ЦВК.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

Відомо, що станом на 11 годину, надійшли дані з усіх 199 територіальних виборчих округів, а станом на 15 годину – інформацію надали поки тільки 23.

Найбільш активно голосують жителі Дніпропетровської (47,03%), Донецької (43,18%) та Миколаївської (49,91%) областей. До рекордсменів додалися Сумська (48,01%) і Харківська (46,6%) області. Підкреслимо, інформація поки що базується на даних тільки з 23 територіальних виборчих округів.

З’явилися свіжі дані щодо явки і порушень на виборах в Україні З’явилися свіжі дані щодо явки і порушень на виборах в Україні

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко повідомив, що за шість годин голосування у другому турі виборів президента Національна поліція отримала вже 562 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

“За чотирма повідомленнями внесено відомості до ЄРДР. Шість адмінпротоколів складено. Приблизно однакова активність за повідомленнями виборців про порушення порівняно з 31 березня”, – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, у Херсонській області в ніч на 21 квітня невідомі вкрали камеру спостереження, розташовану при вході на одну з виборчих дільниць. Інцидент стався на виборчій дільниці №650728. За словами голови дільничної виборчої комісії Алли Гуменюк, невідомі зрізали камеру над центральним входом в школу в районі 4 ранку. Охоронець цієї ж школи, член ОВК №650728 Сергій Агенков впевнений, що зробити це могли підготовлені люди, щоб зрізати камеру «потрібно перестрибнути з однієї будівлі на іншу, зняти камеру за 30 секунд і покинути територію».

У Міністерстві внутрішніх справ відреагували на поведінку кандидата в президенти України Володимира Зеленського, який на виборчій дільниці продемонстрував заповнений бюлетень. Зокрема, повідомлялося, що Зеленському поліція виписала адміністративний протокол за показ бюлетеню на виборчій дільниці.

Джерело: Народна Правда