Не вийде: Зеленському дали цікавий прогноз

Чи зможе Зеленський розпустити Верховну Раду?

Не вийде: Зеленському дали цікавий прогноз
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

У можливого президента України Володимира Зеленського не буде дієвих варіантів для того, щоб розпустити Верховну Раду.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: РЕЗУЛЬТАТИ І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

Loading...

Такий прогноз на розвиток ситуації після того, як Володимира Зеленського офіційно визнають президентом України, у бліц-інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ дав український політолог Олексій Мінаков.

Мінаков назвав конкретні причини, чому Зеленському не вдасться виконати важливий для його подальшої роботи хід.

Ключове питання, яке зараз стоїть, – чи будуть дострокові вибори до Верховної Ради? Точніше, чи буде Петро Порошенко реалізовувати сценарій дострокових виборів? Чи оголосять, умовно кажучи, наступного тижня про розпад коаліції, щоб минув місяць і в чинного президента була можливість на законних підставах розпустити парламент?”, – каже Мінаков.

Якщо ми говоримо про Зеленського, то в нього, радше за все, не буде можливості розпустити парламент, тому що Верховна Рада призначає дату інавгурації. І якщо вона припаде на період з 28 травня до 3 червня, то він не встигне, згідно із законодавством, за півроку до кінця скликання розпустити парламент, навіть якщо розпадеться коаліція“, – вважає політолог.

Повністю коментар Олексія Мінакова читайте у матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ Зеленський переміг, що буде робити Порошенко найближчим часом – прогноз політолога

Джерело: Народна Правда