У НБУ зробили тривожну заяву щодо ПриватБанку

В НБУ оскаржуватимуть рішення судів першої інстанції щодо скасування націоналізації ПриватБанку

У НБУ зробили тривожну заяву щодо ПриватБанку
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Національному банку України запевнили, що продовжать юридичне оскарження рішень судів першої інстанції про визнання націоналізації  ПриватБанку незаконною і робитимуть все, щоб українцям не довелося ще раз “платити за ПриватБанк”.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Радіо Свобода заявив 21 квітня заступник голови Ради НБУ Тимофій Милованов.

Милованов наголосив на вимушених діях НБУ щодо проведеної націоналізації ПриватБанку.

«З економічної точки зору банк був неспроможний виконувати свої зобов’язання, і тому його потрібно було або закривати, або націоналізувати. Закривати його було небезпечно, це великий банк, і до великих банків у всіх країнах ставляться по-іншому… Що буде далі? Мені складно робити якийсь прогноз, думаю, що потрібно слідкувати за тим, щоб платники податків знову не заплатили ще раз за той банк якимось новим політичним силам», – заявив Милованов.

Також фахівець запевнив, що наразі курс гривні до долара та інших світових валют від результатів виборів «ще не залежить».

«Це буде залежати від економічної політики, яка буде впроваджуватися. Думаю, що ринки, економіка і люди в цілому придивляться до того, які будуть перші призначення, перші політичні, економічні рішення нової команди, хто буде в цій команді», – вказав заступник голови Ради НБУ.

Нагадаємо, раніше Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до НБУ і Кабміну про неправомірність націоналізації ПриватБанку.

Згодом суд ухвалив ще одне скандальне рішення щодо ПриватБанку та Коломойського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...