З’явилася перша реакція Росії на результати екзит-полів в Україні

Представник Ради Федерації РФ поки що стримано коментує можливу перемогу Зеленського

З’явилася перша реакція Росії на результати екзит-полів в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини

Незважаючи на деяку ейфорію та неприховану радість з приводу можливої перемоги Володимира Зеленського на виборах президента України, у Росії поки що з пересторогою сприймають майбутню співпрацю з очевидно новим главою української держави. 

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

Loading...

Зокрема, це випливає з висловлювань російського політика, першого заступника комітету по міжнародних справах Ради Федерації РФ Володимира Джабарова, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Говорит Москва“.

За словами політика, Зеленський повинен довести свою реальність та відповідність посаді реальними справами, але при цьому навряд чи одразу буде кидатися в “обійми Росії”.

Зеленський – він авторитетний шоумен, вміє себе тримати, говорити. Це була альтернатива Порошенку. Але якщо він буде альтернатива реальна, а не бутафорська. Тому сподіваємося, що він як розумна людина зробить якісь висновки. Зрозуміло, що він не може відразу кинутися в обійми Росії – надто багато за ці роки відбулося в наших відносинах, але якось повернути вектор української політики не тільки строго на захід, але і в бік сходу, Росії, необхідно. Тому що Україна без Росії нормально розвиватися безумовно не може“, – вважає російський парламентарій.

Нагадаємо, три екзит-поли опублікували результати другого туру виборів, згідно з якими переможцем став Володимир Зеленський.

При цьому, як вже повідомлялося, Петро Порошенко привітав Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України.

Джерело: Народна Правда