Запуск Crew Dragon з людьми можуть відкласти: корабель SpaceX провалив важливий тест

Орієнтовно в липні Crew Dragon повинен зробити свій перший пілотований політ

Запуск Crew Dragon з людьми можуть відкласти: корабель SpaceX провалив важливий тест
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

Вогневі випробування космічного корабля Crew Dragon від SpaceX, які провели на тестовому  майданчику у Флориді, закінчилися невдачею.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Engadget.

У компанії SpaceX не стали озвучувати подробиці випробувань, зазначивши, що фахівці зіткнулися з якоюсь аномалією – під час тесту повалив густий дим, який спостерігали за багато кілометрів від місця події.

Як відомо, цей тест проводили в рамках підготовки до випробування корабля Crew Dragon (імовірно відбудеться влітку 2019 року). За наміченим графіком, у червні SpaceX повинна перевірити роботу аварійної системи корабля, а в липні Crew Dragon повинен здійснити свій перший пілотований політ.

Представників NASA дим і аномалія не злякали. Глава агентства Джим Брайденстайн говорить, що саме для своєчасного виявлення таких аномалій і потрібні тестові випробування. Він також додав, що NASA і SpaceX вивчають аномалію: “Ми все дізнаємося, внесемо необхідні корективи і безпечно продовжимо нашу програму комерційних запусків екіпажів”.

Запуск Crew Dragon з людьми можуть відкласти: корабель SpaceX провалив важливий тест

Відзначимо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що випробувальний запуск вже пілотованого космічного апарату Crew Dragon можуть перенести на кінець листопада 2019 року. Нібито через зауваження до кваліфікації корабля для польотів з екіпажем. Також повідомлялося, що в модулі Crew Dragon планується провести заміну парашутної системи, до якої були питання після першого запуску до МКС.

Інші новини про SpaceX:

Джерело: Народна Правда