NASA висадить астронавтів у найзагадковішому місці Місяця: подробиці

NASA хоче впоратися з новим космічним викликом

NASA висадить астронавтів у найзагадковішому місці Місяця: подробиці
Автор Романова Марі в Наука/Новини

У NASA визначилися з новим місцем висадки астронавтів на Місяць.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Hi-news, новий візит цілком можливо стане новим “гігантським стрибком для людства”, адже астронавти освоять Південний полюс супутника Землі.

Loading...

Як відомо, люди ніколи ще не висаджувалися на Південному полюсі Місяця, хоча за останніми даними ця місцевість багата льодовими відкладами. Іншими словами, у жителів Землі є практична користь, адже воду можна використовувати як для пиття, так і для охолодження обладнання і виробництва ракетного палива. Саме вода є тим критично важливим ресурсом, який повинен допомогти астронавтам освоїти та колонізувати Місяць і Марс.

За словами Стівена Кларка, заступника керівника Дирекції наукових місій NASA, Південний полюс Місяця не таке небезпечне місце: “Над ним вже тисячу разів пролітала міжпланетна станція LRO. За цей час вона зібрала багато інформації для створення топографічних карт із зазначенням місцезнаходження льодових відкладень”.

NASA висадить астронавтів у найзагадковішому місці Місяця: подробиці

Як повідомлялося раніше, NASA всерйоз мають намір виконати наказ Дональда Трампа, який зажадав, щоб космічне агентство організувало політ американських астронавтів на Місяць до 2024 року. Глава NASA Джим Бриденстайн повідомляв, що в одному або кількох запусках, для створення бази Gateway на орбіті Місяця можливо зможе взяти участь Falcon Heavy від SpaceX, однак ракету потрібно буде оснастити Кріогенним реактивним ступенем від United Launch Alliance.

Стосовно новітньої надважкої ракети-носія Space Launch System і корабля Orion, то американське космічне агентство NASA переглянуло розклад польотів надважкої ракети. Тестовий запуск SLS з кораблем Orion, але без екіпажу на борту, запланований на 2020 рік. У 2022 році NASA має намір запустити астронавтів, які здійснять обліт навколо Місяця. У 2026 році NASA відправить на Місяць посадкову систему, а в 2028 році на супутнику нашої планети знову опиняться астронавти.

Джерело: Народна Правда