Вибори-2019: стало відомо, кому дісталися голоси прихильників Тимошенко, Бойка і Гриценка

За Порошенка були готові проголосувати 16% виборців Юлії Тимошенко, а за Зеленського – 47%

Вибори-2019: стало відомо, кому дісталися голоси прихильників Тимошенко, Бойка і Гриценка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Під час другого туру виборів президента України до Петра Порошенка перетекли голоси лише кількох кандидатів, які брали участь у першому турі.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів відомий соціолог, генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто.

“Ми ставили питання про те, за кого люди збираються голосувати в другому турі. Важко сказати, хто з них прийшов на дільниці, але, наприклад, чинний президент отримував 16% голосів виборців Юлії Тимошенко, а Володимир Зеленський – 47%”, – зазначив соціолог.

Він додав, що від виборців Юрія Бойка Порошенко не отримав майже нічого, лише 1%, 71% його виборців голосують за Зеленського.

“Серед виборців Гриценка – 36% за Зеленського, 26% – за Порошенка. До речі, виборці Гриценка дали найбільше голосів чинному президенту, хоча сам Гриценко говорив, що він (Порошенко, – НП) покриває людей, яких треба розстрілювати перед строєм. Серед виборців Олега Ляшка – 50% за Зеленського і 13% за Порошенка, ну і серед виборців Олександра Вілкула 58% за Зеленського й 7% за Порошенка”, – розповів Паніотто.

Повну версію інтерв’ю Володимира Паніотто НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: Спочатку був Вакарчук – соціолог про секрет перемоги Зеленського і те, що буде далі.

Джерело: Народна Правда