Росія готується до офіційної війни з Україною: названо ознаку

Олександр Турчинов заявив, що Путін своїм указом створює умови для офіційного застосування збройних сил РФ проти України

Росія готується до офіційної війни з Україною: названо ознаку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов назвав указ президента РФ Володимира Путіна про видачу російських паспортів на Донбасі свідомою ескалацією війни проти України.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву Турчинов оприлюднив на власній сторінці у Facebook.

За словами Турчинова, таким чином Путін створює умови для офіційного застосування Збройних сил РФ проти України.

“Указ президента РФ Путіна про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей є нічим іншим, як свідомою ескалацією агресії проти нашої держави та тиском на керівництво України. Видачею російських паспортів мешканцям окупованих територій Донбасу Путін створює правові умови для офіційного застосування Збройних сил РФ проти України. Це пов’язано з тим, що російське законодавство дозволяє використовувати Збройні сили для захисту громадян РФ поза межами російської території”, – наголосив Турчинов.

Як наголосив секретар РНБО, відповідь України на такі дії російської влади може бути тільки одна – “зміцнення нашого оборонного потенціалу і відповідна міжнародна реакція на злочинні дії Кремля з посиленням санкційного тиску на країну-агресора”.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін прокоментував підписаний указ про спрощення процедури отримання російського громадянства  жителями “ЛНР” і “ДНР”. Путін, говорячи про “подарунок” мешканцям Донбасу, натякнув на зміну влади в Україні.

Крім того, президент України Петро Порошенко виступив із терміновою заявою з цього приводу.

Додамо, що у штабі обраного президента України Володимира Зеленського прокоментували указ президента РФ Володимира Путіна про спрощення процедури отримання громадянства РФ мешканцями окупованого Донбасу і назвали це підтвердженням російської агресії на Донбасі.

Джерело: Народна Правда