Екс-глава СРСР “потрапив” у лікарню: що відбувається

Стан Горбачова нібито погіршився

Екс-глава СРСР “потрапив” у лікарню: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Екс-глава СРСР Михайло Горбачов потрапив до лікарні, через що не зміг приїхати на закриття Московського міжнародного кінофестивалю, в рамках якого відбулася прем’єра фільму про нього, заявив режисер Андре Сінгер, але незабаром цю інформацію спростували.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “РИА Новости”.

“Михайло Горбачов хотів приїхати на показ фільму. Але він перебуває в лікарні і не дуже добре себе почуває. Лікарі не дозволили йому приїхати”, – сказав Сінгер.

У той же час керівник прес-служби “Горбачов-фонду” Павло Палажченко запевнив, що Михайло Горбачов не збирався відвідувати показ документальної стрічки “Знайомтеся, Горбачов” на Московському міжнародному кінофестивалі.

“Він не планував бути на цьому показі. Він був сьогодні в офісі, на роботі, я з ним провів у загальній складності, напевно, дві години… Те, що він планував нібито там бути і не зміг приїхати за станом здоров’я, – це недостовірна інформація”, – запевнив він.

Нагадаємо, у російського письменника і журналіста Дмитра Бикова, про госпіталізацію якого повідомлялося раніше, в Уфі нібито діагностували інфаркт головного мозку.

Джерело: Народна Правда