Закон про мову: Порошенко виступив з важливим зверненням до України

За словами Порошенка, робота над законом тривала кілька років

Закон про мову: Порошенко виступив з важливим зверненням до України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чинний президент України Петро Порошенко звернувся до українців стосовно закону про мову.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланям на Facebook Порошенка.

Loading...

“Українською мовою говорить з нами якісний інформаційний продукт: кіно, книга, радіо і телебачення. Розквіт української мови після століть тотальної русифікації – це місія, яку нам належить звершити. Повага до прав людей, які говорять російською та іншими мовами – це теж важливо. Це – європейська практика, якої ми неухильно дотримуємось і будемо дотримуватися”, – заявив Порошенко.

За його словами, робота над законом тривала кілька років.

“Із нього прибрали і каральні інспекції, і структури, які би могли тиснути на бізнес. Текст став гармонійним і збалансованим. Підпишу закон, щойно він надійде мені на підпис. Зауважте, що ухвалення закону ми свідомо винесли за рамки виборчої кампанії, бо насправді він не про вибори. Він про мову”, – сказав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що наприкінці минулого року народні депутати 261-м голосом прийняли у першому читанні доопрацьований законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної». За документом, єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська, а спроби запровадження в Україні офіційної багатомовності всупереч Конституції україни і встановленій конституційній процедурі провокують мовний розкол країни, міжетнічне протистояння і ворожнечу і спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...