Зеленський цікаво відреагував на закон про мову і розбурхав українців

Зеленський хоче провести аналіз закону, який став заручником політичної риторики

Зеленський цікаво відреагував на закон про мову і розбурхав українців
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Володимир Зеленський, який після інавгурації стане новим президентом України, прокоментував мовний закон, прийнятий сьогодні депутатами Верховної Ради.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост Зеленський опублікував у себе в Facebook.

Loading...

Вже не шоумен, а політик зазначає, що Україна повинна подолати корупцію, російську агресію і масову еміграцію, а також приймати рішення, які консолідують суспільство.

З коментаря  Зеленського стає ясно, майбутній президент не виключає, що мовний закон може стати причиною серйозних розбіжностей. Політик, зокрема, зазначає:

“Законопроект про державну мову розглядався під час виборчого циклу, що зробило його заручником політичної риторики”.

“Закон був прийнятий без попереднього досить широкого обговорення з громадськістю”

Зеленський також підкреслює, що до проекту закону було внесено понад 2000 поправок, що, на його думку, свідчить про відсутність згоди щодо окремих його положень навіть у Верховній Раді.

Він також пообіцяв провести аналіз закону: “Після мого вступу на посаду президента буде зроблений ретельний аналіз цього закону, щоб переконатися, що в ньому дотримані всі конституційні права і інтереси всіх громадян України. За підсумками аналізу реагуватиму  відповідно до  конституційних повноважень президента України та в інтересах громадян”.

Зеленський цікаво відреагував на закон про мову і розбурхав українців

Цілком очікувано, такий пост Зеленського викликав масу коментарів. Далеко не всі українці підтримують майбутнього президента.

Нагадаємо, голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький заявив, що адміністративну відповідальність за порушення закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» відклали на три роки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...