Вибори-2019: у ЦВК зробили важливу заяву щодо підрахунку голосів

В засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву

Вибори-2019: у ЦВК зробили важливу заяву щодо підрахунку голосів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки другого туру голосування від окружних виборчих комісій всіх 199 територіальних виборчих округів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Loading...

Зокрема, Комісія прийняла для розгляду/обробки протоколи двох окружних виборчих комісій у Львівській та Херсонській областях. Крім того, ЦВК прийняла протокол з позначкою “Уточнений” з окружної виборчої комісії ТВО № 77.

“У режимі засідання Комісія прийняла, розглянула і оголосила протоколи 35 дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях під час повторного голосування 21 квітня 2019 з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року”, – додали в ЦВК.

Однак, зараз у засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський звинуватив Центральну виборчу комісію у затягуванні оголошення результатів виборів президента. За його словами, це робиться, щоб Верховна Рада могла призначити дату інавгурації після 27 травня, і тим самим позбавити його можливості розпустити парламент.

Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко у відповідь на це заявив, що ЦВК навпаки працює з випередженням графіка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...