Епіфаній привітав українців із Великоднем і згадав про перемогу

Настоятель ПЦУ привітав всіх українців зі Світлим Христовим Воскресінням

Епіфаній привітав українців із Великоднем і згадав про перемогу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звернувся до українців з нагоди Свята Пасхи –  Воскресіння Христового  і побажав утвердження правди, порозуміння і суспільного миру.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, святкове вітання митрополита Епіфанія опублікував прес-секретар ПЦУ Іван Сидор.

Митрополит Епіфаній наголосив, що  вітання “Христос Воскрес!”, яким ми звикли прославляти Воскресіння Христове, є також і закликом до кожного: якщо Христос воскрес, то й ми воскреснемо, а якщо ми воскреснемо, то маємо потурбуватися, щоб ми воскресли для блаженної вічності, а не для осудження за вчинене нами зло.

“Скорботи світу цього, страждання, засилля зла, невпевненість у майбутньому – все це пригнічує людину, спонукає до зневіри та розпачу, але воскресіння Христове повертає нам радість та відганяє страх. Сам Спаситель заохочує нас не боятися сили зла, а переможно протистояти йому”, – йдеться у зверненні Епіфанія.

Епіфаній привітав з Світлим Великоднем очільників держави і українських воїнів, які на Донбасі тримають в своїх руках мир для України.

“Розділяючи з Вами великодню радість, я вітаю всіх Вас зі світлим Воскресінням Христовим, зі спасительною Пасхою Господньою! Вітаю зі святом главу української держави Петра Порошенка, Верховну Раду України, український уряд. З відчуттям особливої вдячності спрямовую наші спільні вітання українським воїнам, які зі зброєю в руках мужньо протистоять агресору та захищають мир. Ми щоденно молимося за Вас і впевнені, що завдяки вашому жертовному служінню Україна наближається до перемоги і справедливого миру. Наші молитовні побажання ми надсилаємо тим, хто святкує Великдень в умовах окупації, за гратами полону чи несправедливого ув’язнення. Ми просимо в Господа захисту, миру і свободи для кожного з Вас”, – зазначив Епіфаній у своєму зверненні до всіх українців.  

“Вітаю з Великоднем усіх християн України й увесь наш народ. Нехай Господь надихне серця наші в любові разом будувати краще майбутнє Батьківщини, відкидати спокуси, протистояння і ворожнечу, а утверджувати правду, порозуміння і суспільний мир”, – йдеться в вітальному слові митрополита.

Нагадаємо, в неділю, 28 квітня,  християни східного обряду святкують Воскресіння Господнє – Великдень. НАРОДНА ПРАВДА зробила для своїх читачів добірку красивих привітань та листівок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...