Паспорти Росії на окупованому Донбасі: в Україні повідомили, якими можуть бути наслідки

Процес паспортизації Росією жителів окупованих територій Донбасу вже розпочато

Паспорти Росії на окупованому Донбасі: в Україні повідомили, якими можуть бути наслідки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Видача паспортів РФ жителям ОРДЛО потрібна Росії для того, щоб мати додаткову можливість відкрито використовувати свої збройні сили на Донбасі під приводом “захисту громадян РФ”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель,таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Він додав, що процес паспортизації Росією жителів окупованих територій Донбасу вже розпочато, списки були складені орієнтовно три місяці тому.

Тука зазначив, що за допомогою цього кроку, Росія прагне отримати додаткову можливість відкрито використовувати свої збройні сили на Донбасі під приводом “захисту громадян РФ”.

“Дії України я бачу виключно на політичному рівні, чим вже займається українська влада. Заяви президента, міністра закордонних справ, скликання Ради безпеки ООН – фактично це єдиний механізм. Я хочу вірити в те, що такі дії Кремля будуть тригером, спусковим гачком, який запустить черговий виток санкцій проти РФ. Це буде найбільш адекватною відповіддю на такі кроки Росії”, – наголосив він.

Нагадаємо, соліст групи «Машина времени» Андрій Макаревич прокоментував указ президента РФ Володимира Путіна про спрощення порядку видачі паспортів РФ для мешканців ОРДЛО і запропонував звернути увагу на власних громадян і їхній рівень життя.

Джерело: Народна Правда