Росіяни будуть видавати паспорти на Донбасі не просто так: з’явилося цікаве фото

Оформлення паспорта РФ для мешканців окупованого Донбасу коштуватиме близько 1550 грн

Росіяни будуть видавати паспорти на Донбасі не просто так: з’явилося цікаве фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В мережі назвали необхідні документи для отримання паспорта РФ мешканцями окупованого Донбасу і суму, в яку обійдеться ця “процедура”.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на власній сторінці у Facebook розповів головний редактор  BlackSeaNews Андрій Клименко, який опублікував відповідне фото з вимогами щодо подання пакету документів.

Так, для подачі документів на отримання російського паспорта, мешканці ОРДЛО повинні подати паспорт України ( чи іншої країни), паспорт “ДНР”, довідку з місця роботи. Вартість оформлення паспорта РФ –   3800 російський рублів (близько 1550 гривень).

“Я ж казав, що у РФ в ОРДЛО давно все заготовлене, навіть грошей на цьому зароблять, і немало”, – прокоментував повідомлення Клименко.

Росіяни будуть видавати паспорти на Донбасі не просто так: з’явилося цікаве фото

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощення отримання паспортів для жителів окупованих територій Донбасу, які перебувають під контролем бойовиків «ДНР-ЛНР».

При цьому в Пенсійному фонді РФ заявили, що на пенсію зможуть розраховувати лише ті мешканці Донецької та Луганської областей, які не тільки отримають паспорти РФ, але й переїдуть жити в цю країну.

Також повідомлялося, що Володимир Путін вперше прокоментував підсумки другого туру голосування на президентських виборах в Україні. Російський глава дав зрозуміти, що відмовлятися від агресивної окупації сходу України не має наміру.

Джерело: Народна Правда
загрузка...