Вибух на шахті під окупованим Луганськом: названо причину трагедії

На шахті пролунало три вибухи

Вибух на шахті під окупованим Луганськом: названо причину трагедії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Причиною вибуху метану 25 квітня на шахті “Східкарбон” у населеному пункті Юр’ївка (окупована частина Луганської області) стало порушення техніки безпеки.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 112 Україна, про це заявив представник омбудсмена у Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський.

Loading...

“За моєю інформацією, вже є дані на 90%, що була перевищена концентрація газу метану. Тобто, була порушена система техніки безпеки і не проводились роботи для того, щоб не було скупчення метану у виробках, де працюють люди. Потрібно постійно проводити профілактику, щоб цього не сталося. Але це відволікає людей, а їх там небагато, це міні-шахта, там 20 людей. Тобто, відволікаючись, вони б займалися цими роботами, а не видобутком вугілля, власнику шахти це не вигідно”, – розповів він.

За його даними, на шахті пролунало три вибухи – один потужний та два локальних. Ніхто з шахтарів, що перебували в шахті, не вижив.

Зараз на місці трагедії тривають рятувальні роботи, рятувальники виявили ознаки чотирнадцятого шахтаря і почали звільняти його з-під завалів.

Нагадаємо, раніше в мережі показали відео підйома на поверхню тіл двох шахтарів, які загинули 25 квітня на шахті “Східкарбон”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...