НАТО стягує тисячі військових до кордонів Росії: що відбувається

У навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з 13 країн світу

НАТО стягує тисячі військових до кордонів Росії: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Естонії пройдуть найбільші міжнародні навчання під егідою НАТО “Весняний шторм”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Головного штабу Сил оборони Естонії.

Навчання розпочнуться в понеділок, 29 квітня, поблизу кордону з Росією. Всього в навчаннях візьмуть участь понад 9 тисяч військовослужбовців з 13 країн світу: Великобританії, Бельгії, Грузії, Німеччини, Латвії, Канади, Польщі, Литви, України, США, Франції, Фінляндії та Естонії. Крім того, у навчаннях візьмуть участь військовослужбовці дислокованого в Естонії багатонаціонального батальйону НАТО.

Основним завданням навчань названо відпрацювання синхронізації планування бойових дій, співпраці в управлінні, підвищення готовності до виконання тактичних завдань.

У навчаннях задіяно сотні одиниць техніки: БМП, бронетранспортери, танки, бойові кораблі, літаки та вертольоти ВПС Естонії та її союзників. Велика частина маневрів за участю бойових кораблів пройде в портах Талліна та в’їзду Ляяне-Вірумаа.

Нагадаємо, в Україні почнуть діяти військові стандарти НАТО. НАТО розглядає стандартизацію як один з основних факторів для вдосконалення взаємовідносин між військами і силами НАТО і країнами-партнерами.

Джерело: Народна Правда