Влада розповіла, яким українцям на Донбасі не можна платити пенсії

Тим громадянам України, хто зі зброєю в руках воює проти власної країни, убиває наших солдат і офіцерів, платити пенсіі неприпустимо - Андрій Рева

Влада розповіла, яким українцям на Донбасі не можна платити пенсії
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністр соціальної політики України Андрій Рева роз’яснив свою нещодавню різку заяву стосовно жителів окупованих РФ територій Донбасу, які отримують по дві пенсії – як українську, так і російську.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Андрій Рева написав у Facebook.

Loading...

За словами міністра, кожен український громадянин має самостійно дати відповідь на питання, чи має Україна платити пенсії всім без винятку українським громадянам, які проживають у ОРДЛО.

“Особисто я вважаю, що тим громадянам України, хто зі зброєю в руках воює проти власної країни, убиває наших солдат і офіцерів, платити пенсії неприпустимо. Саме цю категорію українських громадян я вважав, вважаю і буду вважати негідниками, які самі себе поставили за межі правового поля. Я вважаю негідниками тих наших співгромадян, хто заради подвійної пенсії сприяв окупації української землі, а тепер очікує на отримання російського паспорта разом з подвійною пенсійною виплатою, анонсованою окупантами”, – пояснив свою позицію Рева.

При цьому він спробував якось виправдатися за різку позицію та слово “мразі” яке прозвучало з його уст на адресу тих “хто хоче отримувати дві пенсії, – там і тут”.

“Але я ні в якому разі не вважаю тих українських громадян, хто свідомо не допомагає окупантам і які просто стали їх заручниками, винними у ситуації, що склалася. Я робив і буду робити все від мене залежне , щоб допомогти цим людям. Це моя тверда життєва позиція, заснована на власних переконаннях. Все інше – то від лукавого”, – зазначив Рева.

Влада розповіла, яким українцям на Донбасі не можна платити пенсії Влада розповіла, яким українцям на Донбасі не можна платити пенсії

Нагадаємо, раніше у світлі рішення РФ про видачу російських паспортів жителям окупованих територій Донбасу, президент Росії Володимир Путін розповів, чи будуть виплачуватися новим “росіянам” з ОРДЛО пенсії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...