На російському судні загадково померли моряки: спливли подробиці

Напередодні "Василь Головнін" майже місяць вибирався з льодового полону

На російському судні загадково померли моряки: спливли подробиці
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

На російському дизель-електроході “Василь Головнін”, який прямував до ПАР (порт Кейптаун), з різницею в кілька годин померли два члени екіпажу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють російські ЗМІ.

Loading...

Так, агентство “Інтерфакс” пише, що смерть матроса 1988 року народження і токаря 1972 року народження настала 25 квітня, коли судно переходило з антарктичної експедиції в Кейптаун.

Фахівці поки не можуть сказати, з якої причини померли члени екіпажу. Один із співрозмовників агентства розповів, що моряки відчули себе погано, судновий лікар надавав їм медичну допомогу, однак врятувати їх не вдалося.

KP.ru пише, що попередня причина – отруєння метанолом (CH₃OH, найпростіший одноатомний спирт). Також повідомляється, що дизель-електрохід льодового класу «Василь Головнін» майже місяць вибирався з льодового полону, в який він потрапив на зворотному шляху після доставки вантажу на індійські антарктичні станції «Бхарати» і «Майтри».

Нагадаємо, захоплені біля Керченської протоки українські моряки поставили крапку в питанні свого статусу, всі визнали себе військовополоненими. Статус українських моряків як військовополонених, відповідно до Женевської конвенції, не дозволяє обмінювати їх на злочинців. Крім того, статус моряків як військовополонених не дозволяє розглядати їх справу у звичайному суді, також їх не можна тримати в СІЗО.

Також повідомлялося, що українські моряки розповіли про умови у московському СІЗО.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...