Порошенко зробив гучну заяву про перемогу Зеленського на виборах та анонсував цікаву зустріч

Чинний глава держави подзвонив до Володимира Зеленського одразу після оприлюднення остаточних результатів виборів президента України і привітав його

Порошенко зробив гучну заяву про перемогу Зеленського на виборах та анонсував цікаву зустріч
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Поки ще чинний президент України Петро Порошенко звернувся до українців та розповів про свою розмову з Володимиром Зеленським та домовленості, яких у цій розмові було досягнуто.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента України.

Loading...

Петро Порошенко запропонував переможцю президентських перегонів Володимиру Зеленському скоординувати зусилля для спільної відсічі російській агресії. За його словами, із Зеленським домовлено зустрітися найближчим часом.

Чинний глава держави подзвонив до Володимира Зеленського одразу після оприлюднення протоколу ЦВК від 30 квітня про остаточні результати виборів президента України, і привітав його.

“Суперництво на виборах – залишилося в минулому. Ми не маємо дати Путіну жодного шансу скористатися перехідним періодом в Україні. Розраховую, така позиція знайде підтримку і у новообраного президента”, – сказав Порошенко.

На його думку, зараз потрібно “продемонструвати усім партнерам єдину українську позицію”. Адже “роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України”.

“Російська Федерація заслуговує на істотне посилення санкцій проти неї. Це питання буде головним, чому я присвячу останні тижні своїх президентських повноважень. Але продовжити і завершити розв’язання цієї проблеми – це вже відповідальність нового президента. Тому вважаю, що ми мали би скоординувати наші зусилля”, – підсумував Порошенко.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощення отримання паспортів для жителів окупованих територій Донбасу, які перебувають під контролем бойовиків “ДНР-ЛНР”.

Джерело: Народна Правда