У Росії дивно готуються до параду на 9 травня: мережу збентежили фото і відео

Ветерани можуть прийняти пов'язки за свастики Третього Рейху

У Росії дивно готуються до параду на 9 травня: мережу збентежили фото і відео
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Російській Федерації репетирують парад на 9 травня з нарукавними пов’язками, які нагадують стандартну нарукавну пов’язку Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії (НСДАП).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на опублікованих нижче кадрах підготовка до параду в Санкт-Петербурзі дівчат з МНС Росії.

Loading...

“Росіяни, у вас скандал намічається. На підготовку до Дня Перемоги в Санкт-Петербурзі дівчата з МНС Росії йдуть з пов’язками, які ветерани можуть прийняти за свастики Третього Рейху. Можуть і піти в атаку на парадний стрій”, – коментує в Twitter український блогер та журналіст Роман Бурко.

У Росії дивно готуються до параду на 9 травня: мережу збентежили фото і відео

“На рукавах у дівчаток-лінійних пов’язки з цифрами шеренг: 1, 2, 3, 4… і так далі. Але починаю тремтіти..”, – коментує знімок, який опублікував у Facebook Slava Rabinovich.

У Росії дивно готуються до параду на 9 травня: мережу збентежили фото і відео У Росії дивно готуються до параду на 9 травня: мережу збентежили фото і відео У Росії дивно готуються до параду на 9 травня: мережу збентежили фото і відео

Нагадаємо, на вулиці Криму вийшли десятки БТРів і «Градів». Прес-служба Чорноморського флоту Росії повідомляла, що військові 9 травня проведуть у містах анексованого Криму паради з нагоди закінчення Другої світової війни. Планується, що у заходах візьмуть участь близько п’яти тисяч російських військових і понад 100 одиниць техніки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...