Вибори президента України: ЦВК оголосила офіційні результати

Публікація офіційних результатів президентських виборів в газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр» запланована на 4 травня

Вибори президента України: ЦВК оголосила офіційні результати
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія України сьогодні, 30 квітня, оголосила офіційні результати президентських виборів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, глава ЦВК Тетяна Сліпачук оголосила, що протокол про результати повторного голосування сформований, члени ЦВК його підписали.

Loading...

Як відомо, у другому турі президентських виборів в бюлетень було внесено дві кандидатури – Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

“За підсумками повторного голосування обраним президентом України став кандидат Володимир Зеленський, який отримав більше голосів, ніж кандидат на пост президента Петро Порошенко”, – офіційно заявила Сліпачук.

Нагадаємо, на дільниці прийшли понад 18 мільйонів українців, з них 13 541 528 громадян України віддали свої голоси за Володимира Зеленського – його підтримали 73,22% виборців. Петра Порошенка тільки 24,45%.

Вибори президента України: ЦВК оголосила офіційні результати

Стосовно  голосування по областях, то Петро Порошенко здобув перемогу лише у Львівській області – 62,79% проти 34,49% у Зеленського. Трохи розійшлися голоси у Тернопільській області – 50,43% у Зеленського, 46,64% у Порошенка.

Фото: РБК-Украина

Вибори президента України: ЦВК оголосила офіційні результати Вибори президента України: ЦВК оголосила офіційні результати

Напередодні Зеленський звинуватив ЦВК у затягуванні оголошення результатів виборів президента. На його думку, це робиться для того, щоб Верховна Рада могла призначити дату інавгурації після 27 травня і позбавити його можливості розпустити парламент.

Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко у відповідь на звинувачення заявив, що ЦВК навпаки працює з випередженням графіка.

Джерело: Народна Правда