Путін прийняв нове скандальне рішення щодо України

Путін підписав указ про спрощене отримання російського громадянства ще для ряду категорій іноземців

Путін прийняв нове скандальне рішення щодо України
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав скандальний указ про надання права на отримання російського громадянства в спрощеному порядку для українців, які живуть на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, документ опублікували 1 травня на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Loading...

У документі, зокрема, йдеться: “з метою захисту прав і свобод людини і громадянина, керуючись загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права, відповідно до статті 29 Федерального закону від 31 травня 2002 № 62-ФЗ “ПРО громадянство Російської Федерації” постановляю установити, що особи, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України, мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку”.

Telegram-канал Life Shot пише, що крім українців (які народилися в Криму і виїхали з нього до 18 березня 2014-го року; українці та апатриди, які мають посвідку на проживання в Росії, статус біженця, дозвіл на тимчасове проживання; іноземців, яких незаконно депортували з території Кримської АРСР) до указу про спрощене отримання російського громадянства увійшли громадяни з: Афганістану, Сирії, Іраку та Ємену, які народилися на території РРФСР і раніше мали громадянство Радянського Союзу.

Нагадуємо, раніше президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощення отримання паспортів для жителів окупованих територій Донбасу, які перебувають під контролем бойовиків “ДНР-ЛНР”.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявляв, що видача паспортів РФ мешканцям ОРДЛО потрібна Росії для того, щоб мати додаткову можливість відкрито використовувати свої збройні сили на Донбасі під приводом “захисту громадян РФ”.

Також повідомлялося, що 29 квітня в Ростовській області вже запрацювало відділення з питань міграції відділу МВС Росії по Некліновського району, де «громадяни «ДНР» можуть отримати російські паспорти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...