Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот із Дроновим

Адвокат Дронова домігся відкриття кримінального провадження проти експертів

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот із Дроновим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові на вимогу захисту Геннадія Дронова відкрили справу проти експертів, які так і не змогли встановити швидкість автомобіля Олени Зайцевої, засудженої у справі про смертельне ДТП на Сумській.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Facebook журналістки Тетяни Доцяк.

Як повідомила журналістка, адвокат Геннадія Дронова домігся відкриття кримінального провадження проти експертів Харківського обласного бюро судмедекспертиз імені Бокаріуса, які проводили автотехнічні дослідження. «Це ті, які не змогли обчислити швидкість Lexus Зайцевої, тому що авто “розмито”», – нагадала Доцяк.

Журналістка також уточнила, що є кілька пунктів, які, на думку захисту Дронова, так не були з’ясовані в ході судового розгляду, що вплинуло на остаточне рішення суду. У зв’язку з цим Дронов вимагає повторних досліджень і більш повної оцінки доказів, а також просить визнати його невинним.

У поліції визнали, що відкрито кримінальне провадження за статтею КК України «введення в оману суду або іншого уповноваженого органу». Слідство веде Холодогірський відділ поліції.

Смертельна аварія сталася в Харкові 18 жовтня 2017 року. В результаті зіткнення Lexus Олени Зайцевої і Volkswagen Touareg Геннадія Дронова загинули шестеро пішоходів.

Нагадаємо, постраждалі та родичі загиблих у страшній аварії заявили, що винесений судовий вирок їх влаштовує, але все ж вони побоюються, що фігуранти справи можуть вийти на свободу раніше.

Джерело: Народна Правда