У Зеленського розповіли цікаві подробиці про підготовку до дебатів на стадіоні

У команді Зеленського на 90% думали, що Порошенко відмовиться

У Зеленського розповіли цікаві подробиці про підготовку до дебатів на стадіоні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Сценарист “Слуги народу” Юрій Костюк повідомив, що ідея провести дебати між Володимиром Зеленським і Петром Порошенком поза студії народилася під час концертного туру “Кварталу”.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив в інтерв’ю УП.

Вибори президента України: ЦВК оголосила офіційні результати

Loading...

Костюк каже, що Зеленський в кінці березня, перебуваючи  на концерті в “Дніпро-Арені” особисто запропонував стадіон.

“Ми стояли за лаштунками, спустився Володимир і каже: “Я зрозумів, де варто робити дебати. На стадіоні”, – сказав Костюк.

Потім у штабі Зеленського придумали записати відео-запрошення на дебати.

“В обід придумали – вже вранці записали”, – стверджує Костюк.

При цьому в сценарист “Слуги народу” підкреслює, що в команді Зеленського на 90% думали, що чинний президент Петро Порошенко відмовиться від таких дебатів.

Незважаючи на це, Зеленський активно готувався до них:

“До дебатів Зеленський готувався зі своїм штабом. Можна сказати, що він готувався до них протягом всієї кампанії, тут майже щодня відбувалися експертні наради з усіх можливих питань. І так чи інакше це також прокачка. Напередодні дебатів Володимир міг просто сісти, самостійно систематизувати інформацію і власне готуватися до питань опонента”.

Нагадаємо, напередодні переможець президентських перегонів Володимир Зеленський зустрівся в Києві з головою ПЦУ митрополитом Епіфанієм. Також він провів зустріч з почесним патріархом Православної церкви України Філаретом і главою УПЦ МП Онуфрієм.

Цікаво, що чинний президент України Петро Порошенко повідомляв, що говорив з Володимиром Зеленським. У бесіді він запропонував переможцю президентських перегонів скоординувати зусилля для спільного відбиття російської агресії.

Джерело: Народна Правда