Безпліддя і рак: названо українські міста, в яких небезпечно жити

Небезпечний навіть пісок дитячих майданчиків

Безпліддя і рак: названо українські міста, в яких небезпечно жити
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Екологи з Чехії спільно з українськими фахівцями провели дослідження у найбільш промислових містах України. Висновки жахають в п’яти містах зашкалюють показники важких металів і не тільки. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці в матеріалі ТСН.

Згідно з екологічним дослідженням, жити в Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кривому Розі та Маріуполі небезпечно для здоров’я. Приміром, в річкових опадах містяться цинк і кадмій, а також миш’як, який викликає рак.

Loading...

Пісок дитячих майданчиків багатий свинцем і цинком, навіть курячі яйця містять велику концентрацію діоксину. Екологи кажуть, що потрапивши в організм людини, діоксини можуть відкладатися в жирових клітинах. Діоксини мають канцерогенний ефект, вони призводять до патологічних змін шкіри, пошкодження нервової і ендокринної систем та порушень репродуктивних функцій.

Безпліддя і рак: названо українські міста, в яких небезпечно жити

Нагадаємо, нещодавно кримський еколог Маргарита Литвиненко розповіла про ситуацію в Армянську, де знову запустили скандальний завод «Кримський титан» після викидів. Еколог припускає, що на заводі просто прочистили фільтри, зробили щось екстрене, знайшли вапняну суміш для заливки кислотонакопителя. Литвиненко вважає, що завод, як і раніше буде загрожувати екології міста.

Також повідомлялося, що абсолютна більшість жителів, готові покинути місто, якщо в іншому місці їх чекатимуть прийнятні умови роботи, проживання та можливість для навчання дітей.

Не так давно, 10 жовтня, жителі Армянська повідомляли про нові хімічні викиди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...