Чому Instagram буде приховувати «лайки»: лікар перерахував неприємні наслідки залежності

Часом люди заради "лайків" свідомо наражають себе на небезпеку

Чому Instagram буде приховувати «лайки»: лікар перерахував неприємні наслідки залежності
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Соціальні мережі можуть похитнути психічне здоров’я людини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про шкоду “лайків” під фотографіями пише у себе в Facebook в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Loading...

Головний лікар країни відреагувала на нову заяву адміністрації Instagram. Нагадаємо, останні заявили, що хочуть надалі відмовитися від показу “лайків”. Соціальна мережа тестує нову функцію, замість заповітних “сердечок” буде вказувати декілька імен тих, кому сподобалося фото і напис “та інші”. В Instagram зрозуміли, що часом люди заради “лайків” свідомо наражають себе на небезпеку.

Супрун у себе в публікації зазначає, що кількість віртуальних друзів не підтверджує нашу соціалізованість  і готовність спілкуватися, іноді навпаки впливає на відчуття самотності в реальному житті. Крім того, існують дослідження, які підтверджують негативні ефекти від надмірного користування мережами: стрес, підвищення почуття тривоги, погіршення настрою, депресію, залежність, зниження самооцінки і порушення сну.

Супрун також додає, є опитування серед підлітків-користувачів Instagram, які визнали мережу платформою, яка має найбільший негативний вплив на психічне здоров’я. Підлітки кажуть, що Instagram – це простір для самовираження, при цьому вони пов’язують мережу з високим рівнем тривоги, депресії, залякуванням і страхом втрачених можливостей (відчуттям, що потрібно завжди залишатися на зв’язку, інакше пропустиш щось важливе).

Чому Instagram буде приховувати «лайки»: лікар перерахував неприємні наслідки залежності Чому Instagram буде приховувати «лайки»: лікар перерахував неприємні наслідки залежності Чому Instagram буде приховувати «лайки»: лікар перерахував неприємні наслідки залежності

Нагадаємо, раніше виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун визнала користь однієї з найпопулярніших фізичних вправ «планки».

Також повідомлялося, що незважаючи на критику, команда Володимира Зеленського, який після інавгурації стане новим президентом, готова підтримати медичну реформу виконуючою обов’язки глави міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун.

Джерело: Народна Правда
загрузка...