Росія зробила різку заяву щодо ядерної зброї: що сталося

Кремль проти створення Договору про заборону ядерної зброї

Росія зробила різку заяву щодо ядерної зброї: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє російське пропагандистське видання Life Новости.

У російському МЗС заявили, що без вирішення низки проблем неможливо обговорювати подальші практичні кроки в напрямку нерозповсюдження ядерної зброї.

“Ми не готові підтримувати зусилля деяких держав щодо негайної заборони ядерної зброї. Вважаємо помилкою вироблення Договору про заборону ядерної зброї. Ця ініціатива не сприяє ядерному роззброєнню, підриває ДНЯЗ і провокує наростання протиріч між його учасниками” – йдеться в повідомленні РФ.

Серед проблем, які заважають Росії стати учасником Договору про заборону ядерної зброї, російські дипломати назвали збереження нестратегічної ядерної зброї США в Європі і продовження в рамках НАТО практики “спільних ядерних місій”, що, на їхню думку, перешкоджає ядерному роззброєнню.

Також російська сторона нагадала про розрив Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) з ініціативи США і про збереження невизначеності щодо ще одного важливого завдання зі Сполученими Штатами – Договору про СНО, який закінчується менш ніж через два роки.

Нагадаємо, раніше перший президент СРСР Михайло Горбачов заявив, що в умовах гонки ядерного озброєння між США і Росією світ опинився на порозі серйозної загрози війни.

Джерело: Народна Правда