Чоловікам назвали десять причин передчасної смерті

Чоловікам назвали десять причин передчасної смерті
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Науковці з Інституту вивчення і оцінки здоров’я провели ряд експериментів, з’ясувавши, які причини найчастіше призводять до передчасної смерті представників сильної статі. Для участі в масштабному дослідженні, яке тривало протягом 25 років, фахівці запросили представників 188 світових країн.

Вчені детально вивчили стан здоров’я всіх випробовуваних, визначивши 79 причин передчасного старіння чоловіків. З них експерти акцентують увагу на перших десяти пунктах, які несуть найбільшу загрозу чоловічому здоров’ю, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Телеграф.

Отже, на першому місці серед найбільш частих вбивць представників сильної статі перебуває підвищений артеріальний тиск.

На другій позиції опинилася така шкідлива звичка, як куріння.

А замикає трійку найнебезпечніших чинників, що провокують передчасну смерть, зайва вага.

Четверту сходинку посів раціон харчування з підвищеним вмістом солей натрію.

На п’ятій розмістився цукровий діабет.

Шосте місце дісталося надмірному вживанню алкогольних напоїв.

На сьомій позиції опинилася дієта з низьким вмістом корисних речовин, вітамінів і мікроелементів.

Восьме і дев’яте місце розділили між собою погіршення екології і забруднення атмосфери.

Останню, десяту сходинку в рейтингу найбільш частих причин ранньої смерті чоловіків зайняв підвищений вміст холестерину в організмі.

Нагадаємо, дослідники з Університету Флориди дійшли цікавого висновку, що жінки, які мають стосунки із негарними чоловіками, почуваються щасливішими. Виявляється, що такі чоловіки мають більш високу сексуальну активність та здатність піклуватися про свою обраницю.

Додамо, американські вчені знайшли ефективний спосіб затримати старіння. Про це йдеться в заяві університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо також, фахівці кліники Мейо на підставі чотиримісячного дослідження за участю 40 осіб, дійшли висновку, що домашні улюбленці не лише не псують сон господарів, а навпаки, значно покращують якість відпочинку.

Джерело: Народна Правда