Видача паспортів на Донбасі: у Путіна хочуть відправити мільйони українців до Сибіру

Таку ідею озвучив секретар Ростовського регіонального відділення "Російського Соціально-Консервативного Союзу" партії "Єдина Росія"

Видача паспортів на Донбасі: у Путіна хочуть відправити мільйони українців до Сибіру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Росії почали обговорювати перспективи переселення 7 мільйонів українців у Сибір після видачі російських паспортів. Це нібито необхідно для створення “демографічного кордону проти китайського напливу”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку блогера Vitauskas у Twitter.

Loading...

Таку ідею озвучив секретар Ростовського регіонального відділення “Російського Соціально-Консервативного Союзу” партії “Єдина Росія”.

“Ось вам і російський паспорт!” — коротко підсумував він, натякаючи на справжню мету роздачі російських паспортів на Донбасі.

Блогера підтримали його підписники і провели в коментарях паралель між методами сталінського і путінського режимів.

“Ну, жителі “Л/ДНР”, вперед і з піснею, за паспортами”, “Все нове — це добре забуте старе”, “У них досвіду Сталіна навалом. Кого він тільки не переселяв”, “Ахаха, щасливі расєянє добровільно розмножуватися відмовляються?”, “Вусата мерзота здохла давно, а його ідеї живуть і процвітають”, “Сталін — живий і Путіним працює”, — пишуть вони.

Разом із тим, деякі користувачі відзначили, що зрадники, які виявлять бажання отримати паспорт країни-агресора, заслуговують такої долі.

“Вирішили китайцям рабів підкинути?”, “Тільки не кажіть їм, що їх паспортину візьмуть не українці, а “хохли”-малороси. А ці перейдуть до китайців на раз-два. Вони завжди готові навіть за обіцянку ковбаси (як у Криму було)”, “Ой! Ну що ви всі карти розкриваєте? Нехай переселяються. Менше упоротих тут залишиться”, — озвучують українці свої думки в коментарях.

Видача паспортів на Донбасі: у Путіна хочуть відправити мільйони українців до Сибіру Видача паспортів на Донбасі: у Путіна хочуть відправити мільйони українців до Сибіру Видача паспортів на Донбасі: у Путіна хочуть відправити мільйони українців до Сибіру Видача паспортів на Донбасі: у Путіна хочуть відправити мільйони українців до Сибіру Видача паспортів на Донбасі: у Путіна хочуть відправити мільйони українців до Сибіру

Нагадаємо, у мережі з’явилися перші фото з пунктів видачі паспортів РФ для мешканців окупованого Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...
Загрузка...