Зеленський розповів, про що говорив з депутатами в Раді: усі подробиці

Володимир Зеленський сподівається, що його інавгурація може відбутися 19 травня

Зеленський розповів, про що говорив з депутатами в Раді: усі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Обраний президент Володимир Зеленський, який  в суботу, 4 травня, провів термінову нараду з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, розповів, про що говорив під час зустрічі з керівниками фракцій парламенту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА  з посиланням на УНІАН, про це він розповів  журналістам під будівлею Верховної Ради після зустрічі з нардепами.

Зеленський назвав сьогоднішню зустріч з керівниками фракцій парламенту «першим знайомством». За словами новообраного президента України, дата його інавгурації стане зрозумілою 14 травня на засіданні Верховної Ради України.

«Ми запропонували нашу дату (інавгурації – Ред.) – 19 травня», – сказав Зеленський.

За його словами, цю дату він обговорив з учасниками зустрічі, адже «є зв’язок з іноземними гостями, які просто хочуть зрозуміти і свій графік».

«Тому що всі хочуть при їхати до нас, в Україну, для цього святкування, для цього дуже серйозного дня», – пояснив Зеленський.

Також новообраний президент повідомив, що на зустрічі обговорювалися різні дати, оскільки «у лідерів фракцій є різні думки», а тому остаточно назвати дату інавгурації стане можливим  тільки 14 травня на засіданні Верховної Ради.

“Вони будуть голосувати за нашу дату. Ну, подивимось», – зазначив він.

Зазначимо, що на зустрічі були присутні, зокрема, лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк, голова фракції «Опозиційний блок» Вадим Новинський та співголова групи «Відродження» Віктор Бондар.

Нагадаємо, у Верховну Раду України внесли проект постанови про призначення на 19 травня інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського.У разі проведення інавгурації 19 травня у Володимира Зеленського буде можливість розпустити нинішній склад парламенту – закон дозволяє зробити це до 27 травня.

Джерело: Народна Правда