Євробачення-2019: у Тель-Авіві пройшла перша репетиція учасників

Конкурс пройде 14, 16 і 18 травня

Євробачення-2019: у Тель-Авіві пройшла перша репетиція учасників
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Ізраїлі, де 14, 16 і 18 травня пройде пісенний конкурс Євробачення-2019, провели перші репетиції конкурсу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу.

Loading...

Під час репетиції на сцені Expo Tel Aviv 4 травня свої конкурсні номери представили представники: Кіпру, Чехії, Фінляндії, Польщі, Словенії, Чорногорії, Угорщині, Білорусі та Сербії.

“Репетиції є важливою частиною процесу проведення конкурсу Євробачення. Вони дозволяють делегаціям удосконалювати вокальну та візуальну презентацію своєї роботи”, – зазначається на сайті.

Як відомо, переможниця Національного відбору в Україні Maruv відмовилася від участі в конкурсі. Замість неї на Євробаченні-2019 в Ізраїлі виступить Вєрка Сердючка в якості запрошеного гостя. Відзначимо, що в 20о7 році Данилка (Вєрки Сердючки) з піснею «Dancing Lasha Tumbai» зайняв друге місце.

Терористична організація «Ісламський джихад Палестини» погрожує зірвати міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2019», який повинен проходити в Тель-Авіві (Ізраїль).

Прес-секретар телеканалу «Кан» Шарон Бен-Девід, який є партнером проведення конкурсу, запевняв, що ця заява та загострення ситуації в секторі Гази ніяк не вплинуть на Євробачення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...