Як живе “бідний” чиновник “Укрспецекспорту” Павло Старинець

Як живе “бідний” чиновник “Укрспецекспорту” Павло Старинець
Автор Желізняк Олександр в Політична правда/Правда про чиновників

Павло Старинець посідає крісло заступника директора «Укрспецекспорту».  У цьому державному підприємстві чиновник на різних посадах пропрацював майже 15 років. Ніколи ні він сам, ні його дружина не володіли бізнесом. Єдиним джерелом заробітку сім’ї Старинця була і залишається зарплата з “Укрспецекспорту”.

Loading...

Проте, ця людина може собі дозволити розкішне життя на скромну платню,  повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Bihus.info.

Заступник генерального директора оборонного підприємства живе в розкішному будинку в селі Музичі Київської області. На території володіння Старинця є гостьовий будиночок і будинок для охорони, а також великий відкритий басейн.

Як живе “бідний” чиновник “Укрспецекспорту” Павло Старинець

Маєток було куплено в кінці 2014 року, при зарплаті 25 640 грн в місяць. Варто врахувати, що в 2013 році зарплата у заступника директора була близько 20 тис. грн. Відповідно, грошей у чиновника не вистачило б на такий будинок.

Експерт з нерухомості оцінив вартість маєтку в суму, що перевищує 8 млн грн. Щоб утримувати такий будинок, буде потрібно від 2000 до 5000 доларів на місяць, а це значно більше, ніж зарплата чиновника.

Окрім того, Старинець має позашляховик класу “люкс” і особистого водія. А за неофіційною інформацією, нещодавно цей чиновник “Укрспецекспорту” відкрив великий ресторан в столиці. Однак записаний заклад на далекого родича.

До речі, стало відомо коли розпочне роботу Вищий антикорупційний суд. Сьогодні вже було призначено голову суду та заступника голови. Хто ними став – писала НАРОДНА ПРАВДА.

Джерело: Народна Правда