День перемоги: що відбуватиметься у Києві

8 травня в Україні відзначають День пам'яті і примирення, 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День перемоги: що відбуватиметься у Києві
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Завтра, 9 травня, в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У зв’язку з цим у столиці обмежать рух транспорту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє Офіційний портал Києва.

Loading...

Зокрема, повідомляється, що 9 травня з 5 ранку буде обмежено рух усіх видів транспорту у зв’язку з урочистими подіями, приуроченими до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ої річниці вигнання нацистів з України.

Де перекриють рух

На вулицях біля Парку Вічної Слави: Грушевського (від пер. Кріпосного до Арсенальної), Інженерному провулку, Московській (від Кловського узвозу до площі Арсенальній), І. Мазепи (пл. від Арсенальної до Лаврської), пер. Бутишів, Омеляновича-Павленка, алеї Героїв Крут, Лаврській (від І. Мазепи до вул. Цитадельної).

Нагадаємо, щороку українці вшановують пам’ять жертв Другої світової війни. 8 травня 1945 року Німеччина заявила про свою капітуляцію. Тому у цей день в Україні відзначають День пам’яті і примирення.

Також повідомлялося, що в майбутньому 9 травня може вже не бути вихідним, як у своєму законопроекті пропонує Інститут національної пам’яті, проте цей день буде святковим. Зате можуть зробити неробочим День пам’яті та примирення, який відзначається 8 травня. Щодо 2019 року, то згідно з календарним планом, який в 2017 році затвердив Кабінет міністрів України, День перемоги над нацизмом залишається вихідним.

Джерело: Народна Правда
загрузка...