Повинен залишитися: Коломойський зробив цікаву заяву про міністра Авакова

Олігарх також схвально оцінив роботу Турчинова

Повинен залишитися: Коломойський зробив цікаву заяву про міністра Авакова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Олігарх Ігор Коломойський, якого пов’язують з обраним президентом України Володимиром Зеленським, переконаний, що  міністр внутрішніх справ Арсен Аваков був найкращим міністром за останні п’ять років.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він сказав в інтерв’ю “Bihus.info“, оприлюдненому 7 травня.

Коломойський заявив, що Аваков впродовж останніх п’яти років показав найкращі результати у своїй професійній діяльності.

“Я вважаю, що це найуспішніший професійний міністр за всі останні 5 років. І найменш скандальний, практично не скандальний. І який зробив реформу, що так-сяк працює”, – сказав він.

За словами олігарха,  Аваков  – єдиний достойний міністр в нинішньому уряді, а тому він повинен залишитися на своїй посаді в новому Кабміні.

“Він якийсь стабілізуючий фактор. Що б не відбувалося в країні, він наче фундамент якийсь, у мене таке відчуття”, – сказав Коломойський, додавши, що Аваков є “фактором стабільності в країні”.

“І Турчинов такий же”, – додав він, горячи про секретаря РНБО.

Нагадаємо, раніше олігарх Ігор Коломойський запевнив, що йому нічого не потрібно від Володимира Зеленського, який після інавгурації стане новим президентом України, і звертатися до нього він не стане.

Додамо, що раніше в команді новообраного президента України Володимира Зеленського повідомили, коли назвуть прізвища людей, яких він буде призначати на ключові посади.

Джерело: Народна Правда