Службова квартира та 10 соток під Києвом: чим володіє новий командувач ООС

Службова квартира та 10 соток під Києвом: чим володіє новий командувач ООС
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Кілька днів тому президент України Петро Порошенко призначив нового командувача Операцією Об’єднаних сил. Ним став генерал Олександр Сирський. Він на посаді замінив генерала Сергія Наєва.

Loading...

Відомо, що новий командувач ООС – по столичним міркам незаможна людина. У своїй декларації за 2018 рік він задекларував у власності земельну ділянку під Києвом, автомобіль Renault Megan 2017 року випуску і 10 тисяч доларів готівкою. Про це пишуть Аргументи і Факти, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Основним доходом сім’ї Сирського була зарплата за місцем роботи – в Генеральному штабі ЗСУ. Там він отримав 632 тис. гривень зарплати, 6350 гривень соціальної допомоги учасникам АТО, 1260 гривень разової грошової допомоги, а також подарунок у негрошовій формі на суму 6350 гривень.

Службова квартира та 10 соток під Києвом: чим володіє новий командувач ООС Службова квартира та 10 соток під Києвом: чим володіє новий командувач ООС

З накопичень у нового командувача ООС є 10 тис. доларів готівкою і 178 тис. гривень на 3-ох банківських рахунках.

У Сирського також є в користуванні службова квартира в Києві, загальною площею понад 100 метрів квадратних.

Володіє новий командувач і земельною ділянкою – площею 10 сотих в селі Фурси Київської області.

Службова квартира та 10 соток під Києвом: чим володіє новий командувач ООС

Дружина Сирського володіє дачним будиночком, площею понад 150 метрів квадратних і двома земельними ділянками в Шамраївці Київської області. Вона в 2018 році отримала 7500 грн зарплати і 10,3 тис. гривень допомоги при народженні дитини.

Нагадаємо, Олександра Сирського Петро Порошенко призначив новим командувачем ООС. Указ був підписаний 6 травня 2019 року. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...