Волкер зробив цікаву заяву про інавгурацію Зеленського і переговори щодо Донбасу

Волкер розповів, що на даний момент немає домовленостей щодо зустрічі Зеленського з Сурковим

Волкер зробив цікаву заяву про інавгурацію Зеленського і переговори щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що після інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського зустрінеться з ним, щоб обговорити конфлікт на Донбасі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ВВС.

“Я зустрічався з ним в лютому ще під час виборчої кампанії. На інавгурацію президента України до Києва із США прибуде делегація високого рівня. Ми очікуємо, коли визначиться точна дата, і тоді визначимо її склад. Приблизно в ті дні я спробую з ним зустрітися, щоб обговорити конфлікт на Донбасі і кроки, які можна було б зробити, щоб повернути спокій і мир на цю землю”, – розповів спецпредставник

Крім того, Волкер зазначив, що на даний момент немає домовленостей щодо зустрічі Зеленського з помічником президента Росії Владиславом Сурковим, який курирує “ДНР-ЛНР”.

“Що стосується української сторони, то президент Зеленський зазначив, що йому потрібен певний час, щоб приєднатися до роботи, наприклад, Нормандського формату. Тому не хочемо випереджати або переступати через голову обраного президента України. Нам потрібно переконатися, що ми синхронізовані, і ми будемо на зв’язку з паном Сурковим, щоб вирішити, коли розумно було б зустрітися”, – розповів спецпредставник.

Нагадаємо, раніше Курт Волкер розкрив деталі телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським.

Джерело: Народна Правда