Філарет зробив несподівану заяву щодо Київського патріархату: опубліковано відео

Колишній очільник УПЦ КП Філарет планує повернути владу

Філарет зробив несподівану заяву щодо Київського патріархату: опубліковано відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Колишній очільник УПЦ КП Філарет переконаний, що Київський патріархат Української православної церкви усе ще існує, а тому не виключає відновлення його діяльності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів у ексклюзивному інтерв’ю ТСН.

Loading...

Напередодні ЗМІ розповіли про організацію Філаретом зустрічі з єпископами новоствореної ПЦУ  і навіть показали копії запрошень на зустріч за підписом Філарета, зроблені на бланках Київського патріархату.  Такі запрошення отримали майже всі єпископи ПЦУ, а деякі виклали документи у соцмережі.

За інформацією ТСН, Філарет запрошує представників цервки на так звану “братню бесіду”, де збирається обговорити перспективи відновлення Київського патріархату, який сам міг би очолити.

Як відомо, УПЦ КП було розпущено в грудні 2018 року перед проведенням Об’єднавчого собору.

Варто зауважити, що предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній повідомив, що його на цю зустріч не запрошували, і при цьому визнав – конфлікт  з Філаретом, який після розпуску Київського патріархату став “почесним патріархом”, існує: з моменту утворення Помісної церкви вони жодного разу не правили службу разом.

Нагадаємо, нещодавно предстоятель Православної церкви України митрополит  Епіфаній заявив, що без держави не буде і Української помісної церкви. Митрополит закликав зберегти той курс, який був обраний українцями п’ять років тому, під час Революції Гідності.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...