Коломойський зізнався, чи хоче повернути собі ПриватБанк

Олігарх хоче визнати націоналізацію Приватбанку незаконною і довести хибність звинувачень його у махінаціях

Коломойський зізнався, чи хоче повернути собі ПриватБанк
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Колишній власник ПриватБанку, олігарх Ігор Коломойський заявив, що не має намірів повертати собі фінансову установу.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю виданню РБК.

За словами Коломойського, він переслідує єдину мету –  визнати націоналізаціюПриватбанку незаконною і довести хибність звинувачень про махінації.

На питання про те, що після його можливого повернення в акціонери ПриватБанку Мінфін відкличе 150 млрд грн, які витратили на докапіталізацію, Коломойський заявив, що вимагає в суді визнати націоналізацію незаконною, а не повернуться в список акціонерів.

“Мінфін же діє в рамках закону, і того, що написав суд. Правильно? Що означає – повернуся в акціонери? Поки я визнаю її (націоналізацію. – Ред.) незаконною. Вимагаю, щоб визнали її незаконною”, – заявив Коломойський.

Націоналізацію ПриватБанку Коломойський порівняв із рейдерським захопленням житла.

“Ось ви володієте приватною власністю, наприклад, автомобіль, будинок або квартира, і ви якось там керуєте, ведете своє господарство. Потім у вас шляхом нехитрої рейдерської операції це взяли і переписали на когось іншого. І, щоб приховати сліди злочину, сказали, що ви погано управляли і вам треба жити в якійсь собачій будці, щоб ви ще випадково газ не відкрили і не нашкодили цим”, – сказав екс-власник ПриватБанку.

Як повідомлялося раніше, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до НБУ і Кабміну про неправомірність націоналізації Приватбанку. Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного банку з ринку за участю держави.

Раніше Печерський районний суд Києва прийняв рішення про розірвання договору особистого поручительства Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування Приватбанку, одержаними до входження держави в капітал банку.

Додамо, що раніше олігарх Ігор Коломойський заявив, що готовий відмовитися від ПриватБанку за умови компенсації – 2 мільярдів доларів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...