Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева змінила свою позицію та просить пом’якшення покарання

Олена Зайцева просить пом'якшення покарання

Смертельна ДТП у Харкові: Зайцева змінила свою позицію та просить пом’якшення покарання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові засуджена водійка “Лексуса” Олена Зайцева домагається пом’якшення вироку – замість десяти років в’язниці вона просить п’ять років умовного покарання.

Про це повідомляє харківське видання “Kharkiv Today” з посиланням на адвоката потерпілих Ларису Матвєєву, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За відомостями видання, Матвєєва ознайомилися з апеляційним заявою Зайцевої, яку 26 березня подала її нова захисниця Юлія Плетньова. Матвєєва говорить про кардинальну зміну позиції засудженої, яка на судовому етапі визнавала свою провину. Тепер, отримавши 10 років покарання, думає інакше, перекладаючи вину на Дронова. У постраждалих і родичів загиблих апеляція Зайцевої викликала особливе обурення.

“Позиція сторони захисту Зайцевої обурила всіх, потерпілі ніколи не вірили в каяття Зайцевої, але до такого відвертого цинізму теж ніхто готовий не був”, – повідомила адвокат.

За її словами, законних підстав для зміни рішення суду першої інстанції немає, оскільки нинішня позиція Зайцевої ґрунтується на спробі зняти з себе провину і спростувати матеріали кримінальної справи.

“Зайцева же провину свою визнавала, з обвинувальним актом погоджувалася, готова була понести справедливе покарання. З огляду на об’єктивні докази і тяжкість наслідків, таких підстав немає”, – додала Матвєєва.

Нагадаємо, що у Харкові на вимогу захисту Геннадія Дронова відкрили справу проти експертів, які так і не змогли встановити швидкість автомобіля Олени Зайцевої, засудженої у справі про смертельне ДТП на Сумській.

Джерело: Народна Правда