У Amazon показали корабель для польотів на Місяць: унікальне відео

Blue Moon вже може бути запущений на Місяць до 2024 року

У Amazon показали корабель для польотів на Місяць: унікальне відео
Автор Желізняк Олександр в Наука/Фото/Відео

Глава компаній Amazon і Blue Origin Джефф Безос презентував у Вашингтоні прототип космічного корабля для висадки на Місяць, який отримав назву Blue Moon.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  CNBC.

За словами Безоса,  космічний апарат  Blue Moon зможе доправити на Місяць  3600 кг.

“Місяць є кращим місцем у космосі для початку виробництва, адже на ньому менша сила гравітації, ніж на Землі”, – наголосив глава Amazon.

Розробка апарату, за словами Безоса, “велася три роки”. Blue Moon зможе здійснювати м’яку посадку на поверхню Місяця, маючи на своєму борту корисне навантаження від 3,6 до 6,5 т, при цьому на його даху можна буде розмістити місяцехід.

Глава Amazon також заявив, що спеціально для посадкового модуля розроблений двигун, який отримав назву BE-7. Перший пробний запуск силової установки буде проведено влітку.

“Більшість запчастин для двигуна були “надруковані”, – розповів Безос, очевидно, маючи на увазі друк на  3D-принтері.

Як підкреслив Безос, Blue Moon вже може бути запущений на Місяць до 2024 року.

Нагадаємо,  раніше фахівці американського космічного агентства NASA створили унікальне зображення Всесвіту, об’єднавши тисячі знімків, які були зроблені за допомогою телескопа “Хаббл”.

Також ми розповідали, що дослідна станція NASA під назвою InSight передала на Землю таємничі звуки низьких частот. Апарат фіксував звук протягом 100 секунд. За припущенням, джерелом звуку міг бути метеорит, що увійшов в атмосферу Марса, сильне атмосферне обурення або лавина, що зійшла неподалік від місця посадки Mars InSight.

Джерело: Народна Правда