Відновлення УПЦ КП: з’явилась важлива заява Мінкульту

У відомстві спростували інформацію про відновлення УПЦ КП

Відновлення УПЦ КП: з’явилась важлива заява Мінкульту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністерство культури України, спростувало поширену низкою ЗМІ інформацію про нібито подальшу діяльність чи відновлення в Україні релігійного об’єднання Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Мінкультури.

Loading...

“Релігійне об’єднання Українська Православна Церква Київського Патріархату та релігійна організація „Київська патріархія Української православної церкви Київського патріархату”, яка у відповідності до її статуту (п. 1) є релігійним адміністративним центром та центральним виконавчо-розпорядчим органом УПЦ КП, після створення та реєстрації статуту Релігійної організації “Київська митрополія Української Православної Церкви” фактично й юридично припинили свою діяльність”, — зазначили у відомстві.

Відтак, у Мінкульті наголосили, що заяви про нібито відновлення діяльності в Україні такого релігійного об’єднання як УПЦ КП є такими, що не відповідають дійсності.

Нагадаємо, раніше предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній прокоментував нещодавню заяву колишнього очільника УПЦ КП Філарета, який сказав що Київський патріархат Української православної церкви усе ще існує, й не виключено відновлення його діяльності.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...