Епіфаній зробив різку заяву про Філарета та повернення Київського патріархату

Будемо разом розбудовувати вже єдину Помісну Православну Церкву - глава ПЦУ

Епіфаній зробив різку заяву про Філарета та повернення Київського патріархату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній прокоментував чутки про те, що патріарх Філарет має намір відновити діяльність Київського Патріархату.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це митрополит Епіфаній написав у Facebook.

Loading...

Епіфаній зазначив, що Київський Патріархат відіграв дуже важливу роль, став предтечою визнання та отримання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви, нагадавши, що й сам є вихованцем Київського Патріархату.

Також він наголосив, що особисто Святійший Патріарх Філарет зробив дуже багато для того, щоби Українська Церква стала справді незалежною, визнаною серед інших Помісних Православних Церков.

“Ми всі разом об’єдналися і створили основу. Тому надалі будемо разом розбудовувати вже єдину Помісну Православну Церкву. Вороття немає. Бо повернення до попередньої структури Київського Патріархату означає повернення назад, в ізоляцію, втрату Томосу й усіх здобутків церковної незалежності”, – резюмував ієрарх.

Епіфаній зробив різку заяву про Філарета та повернення Київського патріархату Епіфаній зробив різку заяву про Філарета та повернення Київського патріархату

Нагадаємо, Міністерство культури України спростувало поширену низкою ЗМІ інформацію про нібито подальшу діяльність чи відновлення в Україні релігійного об’єднання Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...