Епіфаній відмовився: у Зеленського показали цікаве відео з церковними лідерами

У відеоролику немає звернення Епіфанія

Епіфаній відмовився: у Зеленського показали цікаве відео з церковними лідерами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У штабі обраного президента України Володимира Зеленського показали цікаве відео з церковними лідерами, але на ньому немає звернення глави Православної церкви України (ПЦУ) Епіфанія.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Так, на відео церковні лідери звертаються до жителів окупованих територій Донбасу і Криму і закликають до єдності і примирення.

“Результатом зустрічей з релігійними лідерами стало послання миру для жителів Криму і Донбасу. Спасибі всім, хто погодився. Ми з вами! Ми разом! Ми ​​- одна країна!” – сказано в повідомленні.

Варто зазначити, що серед тих, хто звернувся до жителів ОРДЛО і Криму, – глава Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій, голова Української греко-католицької церкви Верховний архієпископ Києво-Галицький Святослав (Шевчук), духовні лідери мусульман України і представники Ради рабинів України.

У той же час “ВВС Україна” уточнює, що Епіфаній відмовився брати участь в відеопосланні, оскільки не розділяє основного меседжу цього ролика

Так, главі ПЦУ не сподобався текст, який йому пропонували озвучити, про те, що “говорити треба не язиком гармат”. Джерела агентства розповіли, що, Епіфаній був стурбований тим, що може виглядати так, ніби він закликає до переговорів з лідерами бойовиків.

“Також предстоятель церкви хвилювався, що участь у відео його і Філарета призведе до різночитань у тому, хто в ПЦУ найголовніше”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді був зареєстрований ще один проект постанови щодо дати інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського.

Джерело: Народна Правда