Інавгурація Зеленського: Раді запропонували ще одну дату

Володимир Зеленський раніше вимагав від ВР провести інавгурацію 19 травня

Інавгурація Зеленського: Раді запропонували ще одну дату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Верховній Раді зареєстровано ще один проект постанови щодо дати інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського.

Новий проект постанови подав позафракційний народний депутат України Віталій Купрій, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

У документі міститься пропозиція провести урочисте засідання парламенту, присвячене складенню присяги українському народові обраним президентом України 26 травня.

Крім того, стало відомо, що проект постанови, внесений нардепом від фракції БПП Олександром Сугоняко, з датою складення присяги новообраним президентом 1 червня відзначений на сайті Ради як відкликаний.

Сам Володимир Зеленський вимагає від ВР провести інавгурацію 19 травня. Депутати зможуть прийняти рішення про дату її проведення в перший пленарний день — 14 травня.

Також повідомлялося, що народний депутат Віталій Купрій зареєстрував проект постанови про перенесення дати інавгурації Володимира Зеленського. На його думку, інавгурацію потрібно провести в понеділок, 20 травня, так вона не перетинатиметься з Днем пам’яті жертв політичних репресій.

Нагадаємо, народні депутати Віталій Купрій і Надія Савченко під час засідання Погоджувальної ради влаштували скандал через неясність в питанні інавгурації Володимира Зеленського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...