Менше доби: в Україні зробили гучну заяву про звільнення окупованого Донбасу

На території окупованих Донбасу та Криму перебуває 75 тисяч кадрових російських офіцерів

Менше доби: в Україні зробили гучну заяву про звільнення окупованого Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-командувач Операції об’єднаних сил Сергій Наєв заявив, що на військову акцію щодо звільнення Україною окупованих територій “піде дуже мало часу”.

Про це він заявив в інтерв’ю “ТСН”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Менше доби. Головне у такому випадку – дуже швидка дія, щоб дійти до українського кордону і там закріпитись, а на звільненій території одразу ж мають розпочати спеціальні заходи Нацгвардія, Нацполіція, інші силові структури”, – зазначив він.

За його словами, на території окупованих Донбасу та Криму перебуває 75 тисяч кадрових російських офіцерів. В окупованому Росією Криму перебуває 40 тисяч військових, на території ОРДЛО – 35 тисяч.

“В ОРДЛО росіяни обіймають усі керівні військові посади та входять до складу підрозділів так званої точкової дії. Спецпідрозділи, інструктори з Росії. Їх там загалом від 2100 до 2300 осіб, в лавах “армій” перебувають близько 11 тисяч російських громадян, решта особового складу – місцеві мешканці”, – зазначив Наєв.

Він додав, що командирів “1-го чи 2-го армійського корпусу” ніколи не показують, “і це частково підтверджує, що на цих посадах – кадрові російські генерали”.

 

Джерело: Народна Правда