Молодий український музикант підкорив США: яскраве відео

Дмитро Гордон представив "Вальс з життям"

Молодий український музикант підкорив США: яскраве відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Молодий український музикант, композитор, оркестратор, аранжувальник та продюсер Дмитро Гордон, якого називають зіркою неокласики, дебютував в Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК-УКРАЇНА.

Loading...

“Я ніколи не думав, що класична композиція “Вальс з життям” (Waltzing with Life) отримає стільки підтримки, тим більше, що вона конкурує з поп, рок, хіп-хопом та іншими популярними жанрами”, – зізнається 24-річний артист.

Цікаво, що необхідну суму для релізу “Вальсу з життям” Гордон зібрав завдяки краудфандинговій платформі Younk, яка продюсує музичні таланти.

Додамо, що про Дмитра і його таланти почали говорити, коли 15-річний хлопець вперше зіграв наживо у шоу “Шустер Live” одну зі своїх композицій. З того часу слава переслідувала музиканта. Його друзі, колеги і шанувальники класики кожен раз запитували хлопця, коли вже він зможе професійно записати і випустити свою власну композицію.

Старанно працюючи всі ці роки, в 2017-му Дмитро нарешті зважився і створив “Вальс з життям”, і виконав його на ювілеї свого батька. А вже в жовтні 2018 року Дмитро Гордон отримав підтримку користувачів платформи Younk, таким чином отримавши грант на створення унікального музичного відео, яке було відзнято відомим в Америці режисером українського походження Генрі Липатовим.

Надихаюча історія, перша “нелірична” композиція, яка була підтримана співтовариством Younk, є виключним твором, справжнім вальсом, який створює атмосферу цілісності життя: тріумфу і занепаду, війни і миру, добра і зла.

“Хоча композиція має багато мінорних моментів, вона закінчується в мажорі”, – каже Дмитро.

Зараз Дмитро Гордон співпрацює з відомим продюсером і композитором, дворазовим лауреатом премії “Греммі” Уолтером Афанасьєвим. Дмитро і Уолтер працюють в Лос-Анджелесі, в приватній студії Афанасьєва, де Гордон оркеструє і допомагає створювати нові світові хіти.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що співачка Регіна Тодоренко стала об’єктом жорсткої критики в РФ, де веде авторську передачу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...