Під Тернополем під час руху потяга випала дівчина

Під Тернополем під час руху потяга випала дівчина
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Поранену дівчину знайшли непритомною у селі Великий Глибочок, поблизу Тернополя. Вона нерухомо лежала поруч з колійним полотном. На місце події одразу викликали швидку допомогу та поліцію. Медики з численними переломами тіла госпіталізували її до обласної лікарні. Тернопільська поліція вже встановила перебіг подій цього нещасного випадку.

Loading...

За словами поліцейських, 27-річна вінничанка їхала з Вінниці до Львова. Правоохоронці опитали людей, з якими дівчина разом подорожувала. Відомо, що вона сиділа у компанії хлопців. Потім, за словами свідків, різко вийшла і щезла.

Побачили її уже неподалік станції Глибочка Тернопільського району. За попередніми даними, жінка відкрила в тамбурі двері та вискочила. Що стало причиною такого вчинку, з’ясовують правоохоронці. Взяли у неї і кров для перевірки на вміст алкоголю. Також поліцейським вдалося поспілкуватися з матір’ю потерпілої. Жінка засвідчила, що донька раніше зверталась за медичною допомогою в  психоневрологічний диспансер.

Подію зареєстрували в журналі єдиного обліку звернень громадян з позначкою “нещасний випадок”.

Ще одна надзвичайна подія, але природного характеру трапилася на Дніпропетровщині та Запоріжжі. Там пронісся смерч. Аномалію встигли зафільмувати.

А в Казані (Російська Федерація) озброєний школяр взяв в заручники своїх однокласників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...