Скандал навколо похорону Сергія Доренка: у справі стався новий поворот

Доренко хотів, щоб його кремували під пісню Simon & Garfunkel «Bridge Over Troubled Water»

Скандал навколо похорону Сергія Доренка: у справі стався новий поворот
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Церемонія прощання з головним редактором радіостанції «Говорить Москва» Сергієм Доренком не відбулася, оскільки родичі ділять спадщину.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку висловила відома російська телеведуча і керівник “Матч ТВ” Тіна Канделакі.

Loading...

“Щодо історії з Сергієм Доренком сумно дуже. Билися б за відданість і любов до покійного — було б зрозуміло. Ніхто не був готовий до його раптової загибелі. Навіть старші дочки. Все б добре, якби не одне але. Стаття 1117 Цивільного кодексу РФ. Недостойний спадкоємець”, – цитує Канделакі “kp.ru“.

Пояснимо, за статтею, якщо суд виносить кримінальний вирок щодо спадкоємця, який умисно вчинив протиправні дії, спрямовані проти спадкодавця, такий спадкоємець позбавляється спадщини.

Як повідомлялося раніше, донька Сергія Доренка попросила правоохоронців з’ясувати причини смерті її батька. На її думку, нинішня дружина її батька — «зацікавлена особа» в смерті журналіста. Донька Доренка написала заяву в поліцію з проханням не спалювати батька (Доренка повинні кремувати), а провести тест ДНК.

Вдова журналіста каже, що дівчата навіть не приїхали на похорон свого діда, тому вони не знали про стан здоров’я Сергія. У Доренка були вкрай складні стосунки з дітьми від першого шлюбу. «Вони мене не поважають. Ставляться до мене як до власності. Мені така любов не потрібна”, – процитувала журналіста його вдова Юлія Доренко.

Гендиректор радіостанції «Говорить Москва» Володимир Мамонтов підтверджував інформацію про те, що Сергій Доренко знав про аневризму.

Джерело: Народна Правда